SATTWA КРЕМ ЗА НОЌ СО КОЛАГЕН

55ml

Препарат наменет за ноќна нега на кожата, која при процесот на стареење ја губи влагата. Внимателно избраните емолиенти, колагенот и Д-пантенолот ја хранат кожата во текот на ноќта, ги измазнуваат тенките линии и брчки и ја прават кожата свежа наутро. Со редовна употреба на овој крем, резултатот е еластична и мека кожа на лицето и деколтето.