Сет со подарок сликички - Becutan во Светот на Биби


Нов сет со производи од Becutan во Светот на Биби со супер подарок - 3 пакетчиња сликички за албумот од Светот на Биби.

Сетот содржи:

Шампон и пенливо средство 2 во 1 - 300мл;

Влажни марамчиња со камилица 24/1;

Детска паста за заби 50мл.

+ ПОДАРОК - 3 пакетчиња сликички.

Одличен подарок на кој ќе се израдува секое дете!

Јипирипиииии!

Достапност:

/